autosezam.pl

autosezam.pl – motoryzacja, mechanika

Leasing Forda
Motoryzacja

Leasing Forda – czy warto? Argumenty na TAK

Leasing jest zdecydowanie najpopularniejszą formą finansowania samochodu wśród polskich przedsiębiorców. Osoby prowadzące działalność gospodarczą doskonale znają zalety leasingu – relatywnie niski koszt, stosunkowo łatwą dostępność oraz możliwość skorzystania z optymalizacji podatkowej. Jeśli właśnie rozważasz opcje sfinansowania auta dla Twojej firmy, to weź pod uwagę leasing Forda. Dlaczego? Oto kilka dobrych powodów.

Ford to solidna marka

Wybierając samochód finansowany leasingiem warto zwrócić szczególną uwagę na jakość jego wykonania oraz zastosowane w nim technologie – zwłaszcza napędu. Auto firmowe z reguły jest intensywnie eksploatowane, a żaden przedsiębiorca nie może sobie pozwolić na to, aby samochód więcej stał w serwisie niż jeździł.

Fordy słyną z solidności, niezawodności, trwałych jednostek napędowych oraz znakomitej konstrukcji zawieszenia, co mocno przemawia na korzyść właśnie tej marki – i znajduje odzwierciedlenie w statystykach leasingu (Fordy są w czołówce najchętniej leasingowanych samochodów w Polsce).

Fordy „trzymają” cenę

To ważna wskazówka dla przedsiębiorców, którzy planują sprzedać samochód po jego wykupieniu z leasingu lub wprost przeciwnie – chcą go użytkować przez dłuższy czas. W obu wariantach zaletą będzie fakt, że Fordy wolniej tracą na wartości w porównaniu z innymi europejskimi markami (na przykład francuskimi czy włoskimi).

Bezproblemowa sprzedaż auta po zakończeniu leasingu

Samochody marki Ford cieszą się dobrą opinią na polskim rynku, dlatego są poszukiwane przez osoby planujące zakup auta z drugiej ręki. Samochód poleasingowy, w dobrym stanie technicznym, z pełną historią serwisową, powinien szybko znaleźć nabywcę, co także przemawia za leasingiem Forda.

Spory wybór modeli

Ford to jedna z tych marek motoryzacyjnych, która stara się odpowiedzieć na oczekiwania możliwie jak największej grupy kierowców. W ofercie producenta znajdziesz samochody zaliczane do wszystkich popularnych segmentów.

Jest i miejska Fiesta, i wszechstronny Focus, i rodzinna Kuga, i imponujący Explorer. Coś dla siebie znajdą tutaj także osoby szukające silnych emocji za kierownicą, które zapewnia ekscytujący Ford Mustang Mach-E.

Leasing Forda bez wychodzenia z domu?

Jest jeszcze jeden dobry powód, dla którego warto zainteresować się opcją leasingu Forda. Chodzi o dużą oszczędność czasu. W przypadku leasingu obowiązuje uproszczona procedura, a ta forma finansowania jest również dostępna dla małych, jednoosobowych firm.

Co więcej, wszystkie formalności leasingowe możesz dziś załatwić w 100% online, bez wychodzenia z domu. Wystarczy wejść na iBemo – internetową platformę, na której znajdziesz atrakcyjne oferty leasingu Forda pochodzące prosto od autoryzowanych dealerów Grupy Bemo.

Na iBemo samodzielnie skonfigurujesz konkretną ofertą i poznasz ostateczny koszt leasingu. Umowę również możesz zawrzeć online, a wybrany samochód odebrać w jednym z kilkunastu salonów Grupy Bemo w całej Polsce.

Korzystne oferty leasingu Forda, w tym modeli Kuga, Puma, Focus, Mustang Mach-E czy Connect, znajdziesz na stronie https://ibemo.pl/samochody-osobowe/ford-leasing.