autosezam.pl

autosezam.pl – motoryzacja, mechanika

ekskluzywne gadżety do samochodu
Mechanika

Jakie wybrać ekskluzywne gadżety do samochodu?

Dla wielu osób samochód jest niezwykle ważną częścią ich życia. Spędzają oni bowiem w nim mnóstwo czasu, na przykład w podróży służbowej czy w drodze do pracy. Jakie gadżety powinny znajdować się w samochodzie, aby umilić sobie godziny spędzone za kierownicą?

Kamera – niezbędny gadżet w każdym samochodzie

Dziś na rynku każdy właściciel pojazdu samochodowego na do wyboru różnorodne, bardzo ekskluzywne gadżety do samochodu. Pośród wielu z nich można wymienić kamerę samochodową, z pomocą której można nagrywać różnorodne sytuacje na drodze.

Zaletą tego sprzętu jest to, że wszystkie nagrane scenki można odtworzyć. Kamerki samochodowe przydają się zatem niejednokrotnie w niebyt miłych sytuacjach na drodze, na przykład podczas stłuczki spowodowanej z nie naszej winy. Kamera samochodowa to taki sprzęt, który powinien znajdować się na wyposażeniu każdego samochodu.

Nawigacja – ekskluzywny i praktyczny gadżet samochodowy

Do jednego z najbardziej ekskluzywnych gadżetów do samochodu, który w dużym stopniu ułatwia każdą podróż oraz bezproblemowe dotarcie do celu należy nawigacja. Wystarczy sprzęt ten załączyć i powiesić na przedniej szybie, aby w każdej chwili wiedzieć w którym kierunku jechać.

Lokalizator kluczyków – idealny gadżet dla zapominalskich

Wiele osób często gubi kluczyki, a później traci mnóstwo nerwów oraz czasu na to, aby je odnaleźć. Dla takich kierowców polecany jest lokalizator kluczyków, który zawsze pozwala szybko wyjść z opresji.

Urządzenie to jest bowiem w stanie podać lokalizację zagubionych kluczy i to z dokładnością do kilkudziesięciu metrów. Posiadając taki gadżet każdy kierowca może mieć pewność, że jego kluczyki samochodowe nie zagubią się oraz nie dostaną w niepowołane ręce.

Etui na koszulę – gadżet dla eleganckich kierowców

Dziś mnóstwo osób wykonuje taką pracę, która wymaga eleganckiego ubioru oraz odbywania częstych podróży służbowych firmowym samochodem. W takiej sytuacji niezwykle pomocne jest etui do którego można spakować koszulę wizytową i zawiesić ją na wieszaku przy tylnym siedzeniu. Tymczasem na czas podróży można założyć wygodny dres, który zapewni komfort i wygodę podczas wielogodzinnego pobytu za kółkiem. Tuż przed spotkaniem służbowym można bez problemu
założyć elegancką koszulę, która będzie pozbawiona nieestetycznych zagnieceń.

Zestaw głośnomówiący – idealny gadżet dla każdego kierowcy

Każdy kierowca doskonale wie, jak duże zagrożenie niesie ze sobą rozmawianie przez telefon podczas jazdy samochodem. Aby nie musieć rezygnować ze stałego kontaktu w trasie, warto zainwestować w dobry zestaw głośnomówiący. Sprzęt ten pozwala na swobodne prowadzenie rozmów bez odrywania rąk od kierownicy. Dzięki temu podróż jest o wiele bardziej komfortowa i co najważniejsze bezpieczna.